Evgeny Romanov: podcenil ruský boxer v ťažkej váhe

Evgeny Romanov - boxer, hovorí na amatérskej úrovni v kategórii do 91 kg. Trikrát sa stal strieborný medailista Ruska a raz vyhral národné turnaj. Po skorých kariéry absolvoval päť rokov ako športové činiteľa, a potom sa vrátil do ringu v postavení profesionálneho športovca.

Začiatok cesty

Evgeny Romanov sa narodil v Volgograd v roku 1984. Keď mal dvanásť rokov, jeho nevlastný otec ho poslal do sekcie boxu, kde jeho prvý učiteľ bol Vladimir Pavlovič Makienko. He he bol tréning po dlhú dobu, až v roku 2012 sa nepremieta do Alexander Sergeyev Chernoivanova.

Výsledky boli celkom rýchlo. Evgeny Romanov prišiel do boxu vo veku 12 rokov av 13 začal cestovať do súťaže. Všetko to začalo s regionálnom meradle - majstrovské ihrisko, smernica o konečnom zúčtovaní. Za posledných 14 rokov, sľubnú teenager vyhral národný šampionát medzi juniorov.

Evgeny Romanov začala s hmotnosťou kategórii do 57 kg, rok čo rok, stáva ťažším divízie. Obracajú na úrovni mládeže v roku 2002, hral jednu sezónu vo váhovej kategórii do 81 kg.

Junior Volgograd chlapík vyhral svojich vrstovníkov, už vyjde aj na medzinárodnej úrovni. Na základe Romanova víťazstvo na Majstrovstvách Európy mládeže vo Varšave, na majstrovstvách sveta v Kórei. On je považovaný za jeden z najsľubnejších chlapcov svojej generácie.

Prechod na úrovni dospelých

Nemôžeme povedať, že Jevgenij Romanov zažil vážne problémy s adaptáciou na úrovni dospelých. Už v roku 2005, na svojom prvom majstrovstvách Ruska "Zlatý chlapec" Volgograd on dosiahol finále, kde prehral len predné Alexander Alexeyev. Ako potom povedal Eugene, on na začiatku svojho dospelého kariéry absolútne necítil plachosť nikomu, s výnimkou iba najtrvalejších bojovníkov, medzi ktorými boli Alekseev, Romanchuk, Chahkiev. Nasledujúci rok, Romanov zopakoval úspech, vyhral národný šampionát striebro. Vo finále, nemal žiadnu šancu Roman Romanchuk, ktorý bol vtedy na vrchole formy a mal nič nevyrovná.

V roku 2007, volgogradets neúspešne vykonané na majstrovstvách Ruska, však, on robil pamätný úspech, ako je obvyklé zlatú medailu. V Match Play Rusko proti Spojeným štátom, keď vyradil Američana Deonteya Wilder, a v skutočnosti v amatérskom boxe, aby bolo veľmi ťažké, pretože športovci sú chránené prilby, bojuje naposledy menej.

Potom nikto nevedel, že porazil v ťažkej váhe v USA za niekoľko rokov bude majster sveta medzi profesionálmi, tak to tam bolo veľmi hlasný víťazstvo v Eugene Romanov kariéry.

nešportové princíp a päťročná pauza

V roku 2008, ruský Evgeny Romanov majstrovstvá opäť dostal do finále a opäť prehral, ​​tentoraz Jegor Mehontsevu. Po tomto víťazstve, on úspešne vykonali na medzinárodnej úrovni, vyhral majstrovstvá sveta, Majstrovstvá Európy.

O rok neskôr, športovec ešte podarilo dosiahnuť svoj cieľ a vyhrať národný šampionát, lámanie urážku sériu troch stratených finále. V súlade s princípom výberu športu, konkrétne Jevgenij Romanov mal reprezentovať Rusko na veľkých turnajoch roka ako národný šampión, ale vodcovia posudzované odlišne. A na Svetovom pohári a majstrovstvá Európy zase som išiel Jegor Mechoncev, ktorý postrádal národný šampionát.

Evgeny Romanov bol rozzúrený, pretože strávil niekoľko rokov tvrdohlavo šiel k svojmu cieľu, pravidelne sa zúčastňoval finále a podarilo sa mu vyhrať na konci, ale nedostal šancu sa presadiť na medzinárodnej úrovni. Snímanie márnosť ďalšieho pokračovania pracovného pomeru zo strany boxu, on dokončil jeho amatérsku kariéru. Ak vezmeme druh prestávke Evgeny Romanov začal pracovať vo svojom rodnom športového výboru regiónu Volgogradskej, podieľať sa na organizovanie rôznych športových podujatí.

Návrat do kruhu

Na prekvapenie všetkých v roku 2016 Evgeny Romanov vrátil do ringu už v hodnosti profesionálneho boxera. Manažér športovec sa stal miestnou promotér Victor Vasiliev. Kým športovec mal len štyri zápasy, tri z nich na juhu Ruska.

Avšak, počas tejto krátkej doby on už sa etabloval ako hrôzostrašný Puncher s silný úder oboma rukami. Najvýraznejšou víťazstvo bolo dosiahnuté nad ruským šampiónom medzi odborníkmi Vladimir Goncharov, keď Romanov zrazil silné súpera v prvom kole.

Teraz môžete očakávať, že zmluvné Eugene vážne promotérov, ktoré mu poskytnú pri bojoch s najsilnejším boxerov.