Alexander Sukhorukov - profesionálne plavec

Alexander Sukhorukov - profesionálny plavec, ktorý počas svojej kariéry sa podieľal na olympijských hrách a majstrovstvách sveta. Má za sebou dlhú cestu od neznámeho atléta z Ukhta do svetových športových hviezd.

Začiatok športové cestou

Alexander Sukhorukov sa narodil 22. februára 1988 v meste Ukhta. Ak chcete voda z detstva zvyknutí matkou. Je to vďaka jej Sukhorukov miloval toľko vody. Jeho matka pracovala s deťmi v meste Ukhta bazéne. Od útleho veku chlapec začal chodiť na športové kluby a sníval o budúcnosti, aby sa stala slávnou profesionálny športovec. Jedného dňa sa rozhodol, že skúsi svoje šťastie v plávaní a ja som sa začal zaujímať o šport.

Jeho prvé víťazstvo v športe, keď vyhral v 5 rokoch. 25 m štafeta mladý Alexander nebol rovný. Po tomto víťazstve, nakoniec vzdal boj a ísť plávať. Toto plavec študoval s vynikajúcou plavecký tréner Fedorov.

V škole, Alexander študoval tiež. Vďaka dobrej pamäti to v krátkej dobe môžu poučiť a trénovať. Po nejakej dobe, Alexander Sukhorukov bol najviac vyškolení plavec v jeho škole. Jeho talent bol známy mnohými odborníkmi v tomto športe. Všetky držané juniorskej súťaže Alexander získal ocenenie.

Športovec má vynikajúce šprint blbec, takže plávať na krátke vzdialenosti. V 13 rokoch sa tento nádejný plavec získal prvé miesto a stal sa kandidátom na majstra športu.

Profesionálna kariéra

V roku 2004, Alexander Sukhorukov stal členom národného tímu na plavecké reprezentácie. Po tejto udalosti začal svoju dlhú a úspešnú cestu na medzinárodných turnajoch. Ale Alexander chvíľu trvalo, než na dosiahnutie svetovej úrovne. Až v roku 2008, keď sa dozvedel, že takú slávu a lásku fanúšikov. V tomto roku sa zúčastnil majstrovstiev Európy. Tam získal striebornú medailu. A na Svetovom pohári vyhral zlaté medaily v 4x100 štafete.

Sukhorukov bol významným členom plavcov tímových na olympijských hrách v Pekingu. V 4x200 štafetový závod, náš tím bol blízko zápas o zlato, ale nakoniec minul víťazstvo a stal sa strieborný medailista.

Úspech v medzinárodných turnajov v roku 2010.

Alexander Sukhorukov v roku 2010, národný tím vyhral zlatú medailu na majstrovstvách Európy. Náš tím v 4x100 metrov relé, 4x200 m voľný spôsob nemal konkurenciu.

Po tomto úspechu, Alexander išiel do Svetového pohára, ktorý sa konal v Dubaji. Znovu tam, náš tím získal zlatú medailu v 4x200 m relé, s istotou porazil všetky slávne súťaže. Okrem toho tím ruský tím vytvoril svetový rekord.

Účasť v ruských závodoch Sukhorukov tri založená národný rekord a 5x majster vnútorného turnaja. Majstrovstvá mesta, ktoré plavec vyhral 21-krát.

Osobný život

V osobnom živote Alexander Sukhorukov nebolo známe, až do roku 2013. V tomto roku, legendárny ruský plavec stretol s nemenej slávnou gymnastky Margarita Mamun. Po preskúmaní Margarita Mamun a Alexander Sukhorukov súdený ako dlhšia doba môže byť vykonané s navzájom v prestávkach medzi závodmi. Spoločne trávia dovolenku a udržiavať sa v kondícii. Po troch románu Sukhorukov urobil Mamun ponúkajú na olympijskom plese. Margarita Mamun a Alexander Sukhorukov v súčasnej dobe je jedným z najpopulárnejších párov v športe. Pre vzťah týchto populárnych športovcov sledovať fanúšikovia z celého sveta, a oni sú veľmi podporuje svojich favoritov.

športovec ocenenie

U veľkého počtu víťazstiev na prestížnych medzinárodných súťaží Alexander Sukhorukov dostal titul poctený Majster športu Ruska. Po svojom úspechu na olympijských hrách v Pekingu, atlét bol udelený Rád "Za zásluhy o vlasť, 2. stupňa." A na konci univerziády v Kazani, Alexander obdržal certifikát uznanie od prezidenta krajiny. V tomto univerziády, vyhral zlato v oboch relé.

V slávnej plavcov veľmi odhaľujúce biografiu. Alexander Sukhorukov za sebou dlhú cestu na ceste k celosvetovej sláve. Teraz je jedným z najvýznamnejších ruských plavcov v histórii. Doma Alexander Sukhorukov je pravda legenda. Mladí športovci vždy dať ho ako príklad.