Ruská tenistka Anastasia Pavlyuchenkova: životopis, športovej kariéry, osobné život

Anastasia Pavlyuchenkova - Ruský tenista, víťaz mnohých medzinárodných súťaží organizovaných pod záštitou WTA a ITF. Opakovane vyhral v juniorskej Grand Slam v oboch dvojhre i štvorhre. V ruskom tíme sa dostal do finále Fed Cupu.

Pozadie športovci

Anastasia Pavlyuchenkova S. sa narodil v júli 1991 v Samare. Rodina budúcich tenistov takmer všetok svoj čas zaoberajúce sa rôzne druhy športov. Jej babička hrala basketbal na profesionálnej úrovni, moja matka sa zúčastňujú rôznych súťaží v plávaní, a jeho otec - veslovanie. Táto láska pre tento šport vštepil Pavlyuchenkova rodinu a svoje deti.

Nastia najprv nastaviť nohu na tenisovom kurte v 6 rokoch. Prvý tréner bol jej matka, potom sa jej starší brat Alexander bol zamestnaný.

Junior kariéry

Debut ruských tenistov v medzinárodných súťaží sa konala v roku 2004. Na turnaji v Poľsku, ktorú kedysi podarilo dostať do semifinále, čo vedie mnoho odborníkov hovoriť o sebe ako o veľmi sľubný športovcov.

Prvý úspech prišiel k mladej tenistu na 14 rokov. Anastasia Pavlyuchenkova spárovaná s Julia Solonitskoy vyhral ITF turnaj sa konalo v Petrohrade.

O rok neskôr sa stala najlepšou atlét v súťaží dvojhry v talianskom Casale Monferrato. Aj v duete s Evgeniya Rodina Anastasia vyhral turnaj v Podolsk. S týmito víťazstvami Pavlyuchenkova sa stala prvou raketa sveta medzi juniorov.

Profesionálna kariéra

V roku 2007, kedy vyšlo najavo, že mladá ruská žena čaká na svetlú budúcnosť v tenise, jej rodina rozhodla o veľmi závažný krok. Anastasia by to mohlo byť viac produktívni trénovať rodičia predal auto a sa sťahoval do viac skromného bytu. S peniazmi boli schopní zaplatiť za pobyt a štúdium pobočku vo Francúzsku, kde jej tréner bol známy učiteľ Patrick Mutorgla.

A výsledky na seba nenechali dlho čakať. V tomto roku, Anastasia Pavlyuchenkova, tenis, pre ktorých sa stala takmer zmysel všetkého života, vyhral štvorhru na ITF turnaja v Les Contamines-Montjoie, Minsku a Poitiers. Je pozoruhodné, že všetky tieto udalosti sa konali na tvrdom povrchu, ktorý sa stal "korunu" pre ruských športovcov.

V tomto roku debutovať Anastasie v grandslamových turnajoch. Na súdy Uimbildona dokázala kvalifikovať, ale zastavil vo fáze prvého kola.

Rok 2008 začal veľmi dobre pre Anastasia. Počas dvoch týždňov, ona vyhrala zdvojnásobí na troch turnajoch ITF - Vsevolozhsk, Moskva a Belgicko Torhout. O mesiac neskôr, ona bola v duu s rumunskou tenista Sorana Krastev vyhral prvý závod, ktorý sa konal pod záštitou WTA, ktorý sa konal v marockom fezov.

Dokonca aj na štyroch turnajoch ITF Pavlyuchenkova triumfoval vo dvojhre. Okrem súťaže na koberci v Minsku, že je to najlepšie na tvrdé súdy v Moskve, Bratislave a Poitiers. Relatívne dobre Anastasia Pavlyuchenkova hral v tomto roku av grandslamových turnajov. Na kurtoch vo Francúzsku a v Spojených štátoch, sa dostala do druhého kola, a Uimbildone - v treťom.

Postupne získava neoceniteľné pri rôznych súťažiach športového zážitku, Anastasia každý rok zlepšiť svoje zručnosti. V roku 2010, ona najprv získala vo dvojhre na turnaji WTA v Monterrey, a potom zopakoval úspech v Istanbule.

V roku 2011 priniesol 20 rokov starý ruský športovec nové úspechy. V januári Anastasia Pavlyuchenkova vyhral štvorhre turnaj v Brisbane a znovu v marci bol najlepší korčuliar singles v Monterrey. Na kurtoch Roland Garros a US Open, sa jej podarilo dostať sa do štvrťfinále.

Vzhľadom k dobrým výsledkom Anastasia Pavlyuchenkova, je uvedený v zozname najlepších tenistov na svete, bol k záznamu o svojom trinástom mieste, bol vyzvaný, aby národný tím k účasti na Fed Cupe. Tu Ruska dosiahol finále, prehrávať v Českej republike.

V roku 2013 Pavlyuchenkova začal trénovať pod vedením legendárny bývalý tenista Martina Hingis. V januári Anastasia vyhral štvorhre turnaj v Brisbane, potom vyhral znovu v Monterrey. V máji, športovec bol najlepší singles korčuliar v súťaži v portugalskom Oeiras, av septembri, v duete s polky Agnieszka Radwanska triumfovala v Soule. Na univerziády v Kazani tenista získal zlatú medailu vo štvorhre a striebro - v postaveniach tíme. V Fed Cup Anastasia Pavlyuchenkova v ruskom tíme opäť dostal do finále, kde bol porazený Talianskom.

Úspešná aj v tomto roku bolo vystúpenie na grandslamových turnajoch. Vo štvorhre sa dostala do 1/4 finále v Austrálii a Francúzsku.

Anastasia Pavlyuchenkova pokračuje k radosti jeho fanúšikovia skvelú hru a vyhral prestížny turnaj. vyhral súťaž v Sydney, sa zdvojnásobuje - v pozitívnom duchu za to začalo v roku 2017.

Život je tenis

Napriek nabitý program školenia a predstavenia, Anastasia Pavlyuchenkova nájsť čas na zábavu. Chcela navštíviť futbalové zápasy, ktoré idú do kina. Tiež to môže byť často vidieť na rôznych módnych prehliadkach.