Gadis Abdusalam - wrestling šampión v Rusku a vo svete

Gadis Abdusalam - známy bojovník, ktorý stojí vo freestylu na Rusku. On je viac laureátom a bojovník za obrovské množstvo súťaží. Jeho poznať mnoho fanúšikov bojových umení, a to nielen v Rusku, ale aj na celom svete. V mladosti sa podieľal nielen zápas, ale aj pre kickboxing a bojové umenia. Ale nakoniec atlét preferujú klasické športu.

Stručný životopis stíhacie

Vynikajúci športovec je Abdusalam gadisov. Jeho biografia bola zahájená v roku 1989 26. marca. Jeho rodné mesto - Makhachkala. Študoval v odbore budúceho bojovníka Vysokej školy ekonomickej v Rostove. V jeho dospievaní reprezentoval športové školu "Dynamo" v jeho domovskom meste Machačkala. A až teraz, keď bol v tejto budove.

Trávil svoj voľný čas v posilňovni, ale potom som si uvedomil, že to nie je len silový tréning, ale tiež v dobrej forme. Koniec koncov, svalová hmota nehrá rozhodujúcu úlohu vo freestyle wrestlingu. Pri pretekoch mládeže Gadisovu podarilo chýbať hviezdy z neba. Ale tréneri sa snažia upokojiť chlapca. Povedali mu, aby sa vzdali, je potrebné, aby sa zapojili do tvrdej a naplno na plný.

Vzhľadom k svojej usilovnosti na koberci, a samozrejme talent sa stal vynikajúcim športovcom Rusku ako silný a pohyblivý bojovníka ako Abdusalam gadisov. Jeho národnosť - Avari, od chvíle, kedy sa narodil v Dagestane. Ale podarilo sa mu získať vysokoškolský titul, aj keď nie zvolil športové tréningový profil. Abdusalam chcel naučiť byť ekonóm pre bezpečnostné siete v budúcnosti.

Počiatočná kariéry Gadisova

Abdusalam v mladom veku získal jeho prvé dôležité víťazstvo. V roku 2008 sa mu podarilo získať majstrovský zápas v Rusku a neskôr v celom svete.

Kedy debutoval medzi dospelými športovcami akonáhle zakorenené vo vedúcej úlohe. Získal majstrovské bojové umenia freestyle v Rusku. Ale toto číslo sa neudržal dlho. Prekážka stala neobvyklá zranenia. Bol až príliš často členitý obočie. Okrem toho, zápasník a mal problémy s nadváhou.

V roku 2011, Abdusalam Mamathanovich Gadis presunutý do inej triedy hmotnosti (96 kg). A v tej hmotnosti, on bol schopný vyhrať bronzovú medailu v Rusku. Odborníci sa domnievajú, že stíhacie lietadlo bol schopný, a pre dosiahnutie najlepších výsledkov. Ale to bola športová debut v novej váhovej kategórii, a účastníci súťaže boli olympijskými víťazmi k nemu. Tak, Makhachkala Dynamo ukázal celkom povzbudzujúce výsledky.

Rozmanitosť športové Abdusalamov

Gadis Abdusalam počas svojej kariéry sa podieľal v najrôznejších súťaží a šampionátov. V roku 2012 sa stal súčasťou tímu bojovať o olympijské hry, ktoré sa konali v Londýne. On bol schopný vziať len deviate miesto. Ale v tomto prípade, odborníci z viny prisudzuje turnajové siete, ako počiatočnej fáze bojov priniesla mladému Gadisova s ​​najsilnejším športovcom na svete - Reza Yazdani z Iránu. V roku 2015 to bolo držané na šampionát v zápase v Rusku. Abdusalam bojoval proti Vladislav Baytseva. Zápasník vyhral túto bitku. V dôsledku toho sa stal víťazom súťaže.

Pokroky športovec

Gadis Abdusalam je ruský zápasníci. Štyrikrát sa mu podarilo vyhrať majstrovstvá v zápase v Rusku, dvakrát - v Európe. Okrem toho získal svetový titul, ktorý mu priniesol medzinárodný ohlas. Od samého začiatku tohto športu dokázal vyhrať šampionát v Majstrovstvá sveta juniorov, ktoré sa konalo v roku 2008. V roku 2010 vyhral Svetový pohár. V roku 2015 bol udelený čestný titul Abdusalamov. Stal sa Zaslúžilý majster športu Ruska. Okrem toho získal pohár Ramzan Kadyrov, a vyhral Grand Prix Pohár Ivana Yarygin.

Osobný život Ruský zápasník

Abdusalam Mamathanovich Gadis rozhodol rozlúčiť so svojou bakalársku životného štýlu v roku 2013. Jeho voľba bola Mutalieva Amin, študent právnickej fakulty.

Pred jeho manželstvom, Amina a Abdusalam stretol po dobu dvoch rokov. A dostaneme oveľa skôr spoznať mladých ľudí. Dievča sa narodila v Avar obci Kuletsma. Bolo to tam a vyrástol Gadisova otca a športovec často navštevujú túto dedinu. Svadba bola hraná na národných tradíciách. Medzi pozvanými hosťami boli všetci tréneri a športové vedúci bojovník. Gadis dokonca rozhodol zavolať na oslavu všetkého Dagestane freestyle wrestlingu tímom. Zaujímavé, ale manželstvo neovplyvňoval negatívne atléta kariéry, a to aj naopak. Po svadbe, vyhral niekoľko dôležitých a prestížnych bojov.

Zaujímavé fakty

Je známe, v Rusku a majster sveta Abdusalam gadisov. Výška, váha, športovci - 181 cm a 97 kg, v danom poradí. Je potrebné poznamenať, že bojovník ani raz boli pozvaní k účasti na odborných MMA šampionátoch, inými slovami - v boji bez pravidiel pre turnaja. Tento nádherný šport, ktorý vyžaduje nielen športové tréning, ale aj zručnosti v NCCA hrá scénické obrazy. V tejto chvíli je športovec z Dagestanu odmietol zúčastniť v športe. Ale on nepopiera, že v budúcnosti sa môžu dohodnúť na súťaži v MMA. Gadis Abdusalam je považovaný za jeden z najlepších ruských i svetových majstrov. On získal rešpekt a popularitu ako veľké úsilie na ceste k úspechu v zápase súťažiach.