Paul Dillett - slávny kanadský kulturista

Paul Dillett - kulturista z Kanady. Amatérske nekonvenčné metódy prípravy. V roku 1999 vyhral prestížnu súťaž "Night of Champions". On je v hornej 4 "Olympia" (1994). Tento článok bude popísané v biografiu športovca.

Vzťah s kulturistika

Paul Dillett sa narodil v Montreale (Kanada) v roku 1965. Budúce kulturista dieťa rástol aktívny a majú záujem o šport od detstva. Paul miloval hrať futbal. Po štúdiách bol schopný sa dostať do prvej lige a hrať pár sezón pre tím, "Toronto". Chytanie futbal, Paul Dillett išiel do posilňovne. Bol to vysoký muž a mal dobré genetiky pre rýchly rast svalov. V priebehu doby, Paul začal znieť ako profesionálny kulturista. Preto sa mladý muž rozhodol urobiť tento šport.

Počiatky kariéry

V roku 1991, Paul Dillett išiel na majstrovstvách Severnej Ameriky. Tam prišiel na druhom mieste stráca Ray Macneil. V priebehu budúceho roka podlaha je pripravená len pre tieto preteky. To výrazne pridaná do objemu svalov a podarilo sa mu vyhrať. V rozhovore s Paulom Dillett poznamenal, že toto víťazstvo bolo najviac žiaduce v jeho živote.

Vzhľadom k svojej veľkosti, kulturistky rýchlo stal sa známy. Paul ani nemala profesionálna kartu a spoločnosť Joe Weider už podpísal zmluvu s ním. Okrem výnimočné postavy, Paul Dillett mal charizmu, ktorým športovec bol veľmi rád verejnosti.

turnajov

Paul nikdy konať súťaž výsosti. Počas svojej kariéry vyhral len tri prestížne udalosť Grand Prix Francúzsko, Nemecko (1994) a "Night of Champions" (1999). Obľúbený o "noci" bol Marcus Ruhl, takže po skončení súťaže bolo veľa diskusie o tom, že víťazstvo Pavla bola veľmi pochybná. Paul Dillett sľúbil fanúšikom, že prehliadka ešte lepšie formu, aby potvrdili svoju majstrovského titulu v budúcom roku. Ale to sa nestalo. Paul sa opakovane snažili dobyť "Olympia", ale ani raz vstúpil aj do top 3. Jeho maximum - štvrté miesto v roku 1994.

Možno, že kulturista jednoducho smolu, pretože bol vždy len pár krokov od víťazstva. Alebo dôvod zlyhania Paul ležal vo svojich špecifických metód prípravy. Na jednom z turnaja "Arnold Classic" od Paula Dillett začali silné kŕče. Paul bol obľúbený as najväčšou pravdepodobnosťou bude môcť vyhrať. Ale jeho výkon športovec nie je na stupňoch víťazov a na recepcii u lekára.

pruh

Potom, čo vyhral osud "Champions Night", nie je príliš spokojný s Paulom. On vyvinul zdravotné problémy. Vzhľadom k niekoľkým stratám v oblasti hospodárskej súťaže sponzor zrušil zmluvu s ním. Okrem toho, Paul Dillett rozviedol so svojou ženou, skrachovala a bol pri automobilovej nehode. Je jasné, že kulturista nemohol plne trénovať v takých podmienkach. Vysporiadať so všetkými problémami, Paul Dillett musel dať pauzu trojročné. V roku 2006 staviteľ oznámil svoj návrat do súťažného kulturistike. Fanúšikovia netrpezlivo očakávaný vzhľad Pavla na pódium a dúfať, že jeho dobré výkony. Paul Dillett rozhodla začať turnaj, "Toronto Pro." Ale kulturisti udelená len na desiate miesto. Potom kulturista ukončil svoju kariéru.

Paul Paul Dillett vzdelávania

Hrdinom tohto článku pripravený na turnaj nie je na štandardných režimov. Pred ním, takže ešte nie sú školení žiadny kulturista. Paul Dillett používa hypnózu pre pripojenie k svalovým drôty s napätím praktizuje cvičenie v afekte. Tá bola použitá k zvýšeniu hladiny adrenalínu, ktorý pomáha telu pracovať v plnej sile. Raz kulturista dokonca experimentoval s hlavným prejavom dávnych inštinkty. Skúsenosti sa konala v lese. Paul Dillett vstúpil do stavu hypnózy a inšpiroval, že potrebuje zachrániť mladú dievčinu uniesol monštrum. V tomto stave, Paul bol schopný bežať veľa väčší a rýchlejší. To bol veľký úspech tréningového procesu.

WBFF

V roku 2007, Paul Dillett vytvoril vlastnú kulturistický federácii. Nazval ju Svet kulturistiky a fitnes federácie (WBFF). Hlavným cieľom bolo zapojiť kanadského mladíka pre fitness a kulturistiky. Po založení organizácie boli zvesti, že jej cieľ - súťažiť s IFBB. Ale hrdina tohto článku naraz poprel nich.

Tento čas

Teraz Paul Dillett známy po celom svete. Napriek skutočnosti, že stavebník nikdy vyhral turnaj, "Mr. Olympia", bol jedným z najviac vysoko kulturistov. V tomto prípade, Paul Dillett zostal veselý a otvorený človek, nikdy utrpel hviezdny ochorenia. Kulturisti často pozývaný do televíznych programov v Kanade. Tam, on je považovaný za národného hrdinu, ktorý stále rešpekt a lásku.

Čas od času sa športovec zúčastňuje rôznych akciách, sa niekedy na charitatívne základe. Paul sa stále húpal v hale, pri zachovaní jeho tvar. V tomto bode kulturistika propagandy medzi mladými ľuďmi - to je jeho každodennú prácu. Na tento účel si otvoril vlastný federácii. V rozhovore pre športovcov povedal, že chce, aby sa stal človek podnieti nové hviezdy kulturistike.

Paul Dillett: antropometrických dát