Krasokorčuliar Anna Anna Pogorilaya: kariéra a osobný život

Anna Anna Pogorilaya - slávny ruský krasokorčuliar-dvojhra korčuliar, ktorý vykazoval vysokú športovú výsledky v olympijskom cykle 2014-2018 GG. Napriek tomu, že Anna Pogorilaya nepodarilo kvalifikovať na olympiádu v Pyeongchang, fanúšikovia si pamätal športovec expresívne korčuľovanie a dobré výsledky.

detstva a nosič juniorskej

Anna Pogorilaya sa narodil 10. apríla 1998 v Moskve. V štyroch rokoch som začal korčuľovať. Na domácich súťažiach vykonaných pritiahnuť pozornosť v roku 2009, vyhral striebornú medailu na ruskom šampionáte vo svojej vekovej kategórii.

Vo svojej poslednej sezóne pred pohybujúce sa na úrovni dospelých, Anna jasne deklaroval seba na medzinárodnom poli: bola schopná prijať bronz vo finále juniorskej Grand Prix a majstrovstvá sveta juniorov, rovnako ako sa dostať do prvej päťky v majstrovstvách Ruska.

Na Majstrovstvách sveta juniorov Anna Pogorilaya na druhom mieste za svojimi priateľmi v tíme - ešte mladý a perspektívny Radionov Elena a Julia Lipnická. V rozhovore po valcovaní Anna poznamenal obrovskej konkurencii medzi odinochnits dievčat v Rusku. Pripustila, že dostať sa na Svetový pohár je považovaný za úspešný.

Napriek svojmu úspechu, prvý dospelý sezóna padá na olympijskom roku, korčuliar bol v tieni Julia Lipnická, ktorý nadchádzajúce prechod od junior na dospelého začína.

obdobie 2013-2014

Sezóna 2013-2014 bolo pre ruský krasokorčuliar Anna Anna Pogorilaya dvojnásobne zodpovedné. Po prvých úspešných vystúpení športovcov v súťažiach medzi ženami fanúšikov a tlače začali vážne diskutovať možnosť ju dostať na olympiádu v Soči. Anna sama zdôraznila pri komunikácii s novinármi, že jeho cieľom - ukázať na každom spustení dobrú jazdu ako hlavný nádeje odborníci priznávajú Sotnikova a Tuktamysheva Lipnitsky. Situáciu komplikuje skutočnosť, že Rusko má iba dve kvóty pre účasť na olympijských hrách z troch možných.

V prvej polovici sezóny, Anna sa kvalifikoval na záverečnú Grand Prix a udržal svoje postavenie ako kandidátov na olympijských hrách.

Šampionát v Rusku, kde sa boj o účasť v hlavnom začiatku štyri roky, športovec bol schopný vyrovnať sa s nervami a ukázať svoj najlepší výkon. Trvalo len na piate miesto a tretí medzi dospelými súperovi.

Potom, čo minul olympijské hry, Anna dokončil sezónu na štvrtom mieste na Svetovom pohári.

obdobie 2014-2015

Posleolimpiysky sezóna Anna opäť začala dôstojne, budú môcť dostať do finále seriálu Grand Prix. Rovnako ako v predchádzajúcom roku, žiadny športovec kvalifikáciu pre konečné pódium, výrazne stráca na Rusov Elena a Yelizaveta Tuktamysheva Radionov a americký Ashley Wagner.

Anna Pogorilaya pamätal publiku ako silný, ale nestabilné športovcov.

Prejav na ruskom šampionáte sa stal jedným z najviac presvedčení v sezóne, pretože v dôsledku čoho sa stala zmluvnou stranou Európy a majstrovstvá sveta v roku 2015.

V Európe, Anna získal bronzovú medailu, nestráca nikomu okrem dvoch ruských športovcov, ale slušný výkon v súvislosti s ujmou Svetového pohára zabránil, a ako výsledok, chyby v programoch.

Po zlyhaní Anna zabezpečené ventilátormi, ktoré nebudú vzdať a pracovať na stabilite a technickej zložitosti korčuľovanie.

obdobie 2015-2016

Anna Anna Pogorilaya začiatok 2015-2016 obdobia tak zle. Po prvom víťazstve v malom turnaji v Mordovia, nasledované výsledky zníženia. Vrátane jednej z etáp Grand Prix Anna bola nižšia ako samice atléti, sú zreteľne nižšie ako jej v triede a zručnosti, ako je napríklad Alena Leonov a Li Zijun.

Vzhľadom k vysokej úrovni hospodárskej súťaže v národnom tíme korčuliarov takmer stratil dúfajú, že podieľať sa na hlavnú udalosť roka. Nečakane pre mnohých bolo možné preukázať pri výbere svojho maxima. Nielenže sa dostal do národného tímu, ale tiež zopakoval svoj najlepší výsledok v ruskom šampionáte skončil tretí.

Anna Pogorilaya po valcovaní poznamenal, že ona bola schopná korčuľovať pre zábavu a aby sa program v takmer dokonalom stave.

Tri najlepšie korčuliar Rusko opäť vzal všetky stupne víťazov európskeho šampionátu. V tejto dobe, rovnako ako v predchádzajúcom kvalifikačnom štarte Anna stal tretím po Evgenia Medvedevová a Elena Radionov.

To najlepšie v kariére športový úspech Anna Anna Pogorilaya znázornenej o dva mesiace neskôr. Získala bronzovú medailu na majstrovstvách sveta v Bostone stratil Medvedev hovorí doma, Ashley Wagner, ale pred nominálne druhej korčuliarov jeho tím rozhlasových správ.

V rozhovore s novinármi o svoje emócie na úspechu Anna Anna Pogorilaya nazýva tento výsledok "jednoducho fantastické."

obdobie 2016-2017, trauma

Rad významných úspechov pokračoval do nasledujúceho obdobia, Anna vyhral oba Grand Prix, v ktorých sa zúčastnil, a bol nakoniec schopný sa s bronzom o konečnom víťazov. Zahrnutie korčuliar v tíme pre majstrovstvá Európy a svet nikto nepochyboval. V Európe, Anna Pogorilaya prekonal svoj najlepší výsledok. Získala striebornú medailu, stráca len absolútne stabilné Medvedeva a prvý šiel do Svetového pohára ako druhý korčuliar Rusko.

Avšak, na majstrovstvách sveta v Helsinkách, ruský krasokorčuliar Anna Anna Pogorilaya vydal katastrofu pre športovcov svojím výkonom úrovne vo voľnom programe, a v konečnej tabuľke sa iba 13. miesto.

Po zlyhaní významného športovca stretávajú so zraneniami a iba raz sa objavil na hlavnej štarte, etapu Grand Prix, čo ukazuje, že nie je najlepší výsledok. Po turnaji, Anna oznámila svoj zámer vážne starať o svoje zdravie.