Aleksandr Fedorov (kulturistika): životopis, osobný život, športové kariéra

Alexander A. Fedorov - Ruský kulturista. V tejto chvíli to je najviac názvom kulturista s ruským pasom. Privacy Alexander Fedorov snaží sa propagovať. V roku 2001 sa oženil. Názov manžel Natalia.

Osobné ceny silovej Alexandra impozantné: bench press - 260 kg, a lavice pretože hlavy - 110 kg. Ťah - 355 kg. Ak budeme hovoriť o squate, činka na hrudi športovec môže trvať 280 kg, a hmotnosť, ktorá Alexander mohol vziať drepy na ramenách, to je 325 kilogramov.

Pozadie

Alexander Fedorov sa narodil v roku 1978 v Leningrade. Ako dieťa, chlapec zaoberajúce sa pretekárskym športom, ale to bolo na úrovni zábavy. Tiež, Alexander išiel do sekcie wrestlingu a bojové umenia.

otec dieťaťa bol staviteľ a mal dobré výsledky v mestských súťažiach v polovici 80. rokov. On tiež cestoval do turnajov, ktoré sa konali v pobaltských krajinách - konkrétne v Estónsku a Litve. Rovnako Anatoly Fedorov kvapkal v jeho syn lásku k kulturistike. Malý Saša navštevoval školenia a súťaž so svojím otcom, hovoril so svojimi priateľmi, a to bol dôvod, že mladík chcel nasledovať v otcových šľapajach. Kulturistika junior Fedorov začal vo veku 14 rokov.

Antropometrické údaje

Výška Fedorov je asi 185 cm. Obvod hrudníka - jeden a pol metra. V čase, keď športovec pripravuje na súťaž, váži menej ako 130 kilogramov, ale jedného dňa pred začiatkom turnaja hmotnosti naznačuje 137 kg. V offseason, váhy môže ukazovať na 140. Maximálny počet športovcov hmotnosť bola 142 kg.

Na impozantný veľkosti a Alexander navrhuje nasledujúce: obvod pása je 1 meter, a boky - 82 cm. Veľkosť crus je asi 55 cm a biceps - asi 60 centimetrov.

Počiatky kariéry

Vážna pozornosť kulturistika Alexander Fedorov začala platiť v roku 1994. Výcvik začal byť systematický charakter, už o dva roky neskôr, športovec bol schopný podieľať sa na ich debutovom súťaže na profesionálnej úrovni. Pred tým pôsobil v kategórii "až do 16 rokov." Tieto turnaje boli v réžii Vladimíra Dubinin a Alexander Ushnevym mladé kulturistov mohli cítiť duch súťaže pred začiatkom ich vystúpenia na vyššej úrovni. Organizátori povedal, že konania týchto akcií umožňuje trochu znížiť rozdiel, ktorý existuje medzi juniorských turnajoch a profesionálne.

V roku 1996, Fedorov vyhral majstrovstvá Petrohradu, ao rok neskôr na turnaj v kulturistike Alexander Fedorov išiel do Nemecka. Súťaž s názvom "Otvorené majstrovstvá Nemecka." Cesta bola organizovaná kmotor Man. Jednalo sa o prvé predstavenie pre Fedorov. Po ňom sa stal známym v Nemecku. Až do roku 2006, pravidelne dostal pozvanie od organizátorov k účasti v akejkoľvek súťaži. Bolo to potom, čo prejav v Nemecku Fedorov začal volať ruský Arnold.

Prvé kariére Svetový pohár juniorov

German Open sa stala odrazovým mostíkom pre Alexander Fedorov. Kulturistika začal silnejšie zamilovať do muža v sebe. V roku 1998, ten chlap sa rozhodol vrátiť do majstrovstiev sveta, ktoré sa konalo v Španielsku. Alexander sa podarilo prísť na turnaji v dobrej fyzickej kondícii, čo má vplyv na výkony športovcov.

Ďalším faktorom úspechu bola schopnosť Fedorov perebaryvat sami. Po Nemecku, mnohí začali oslavovať vysokú mieru stresu v Alexandra. Výsledkom je, že ruský pretekár vyhrať majstrovstvá sveta juniorov. Ohromujúci úspech na začiatku kariéry športovca urobil hviezdu, ale hviezda ochorenie trpia Fedorov nezačal. športovec sám hovorí, že víťazstvo v počiatočnej fáze svojej kariéry nezmenil svoj postoj k životu a ostatným ľuďom. Opakovane Alexander v rozhovore spomenul, že jeho tréner Vladimír Dubinin vždy hovoril, že by sme mali byť bližšie k zemi. To bolo motto športovcov, s ktorým prechádza životom až do súčasnosti.

Automobilový zranenia

Na Majstrovstvách Európy, ktoré sa konalo v roku 2003, Fedorov dokázal vyhrať titul absolútneho majstra. V rovnakom roku sa prvýkrát zúčastnil Grand Prix Ruska, kde on vzal tretie miesto. Ruský útočník minul Ronnie Coleman a Jay Cutler, ktorí sú najväčšie hviezdy vo svete kulturistiky.

Alexander Fedorov rok neskôr sa zúčastnila súťaže znova. V roku 2004 sa mu podarilo vystúpiť ešte o krok vyššie, vyhral striebornú medailu. Víťazstvo v súťaži vyhral Ronnie Coleman.

V roku 2005, ako "ruský Mr. Olympia" Fedorov bol pozvaný do súťaže, "Mr. Olympia". Súťaže boli držané v Las Vegas, USA. Stal sa tak prvým športovcom s ruským pasom, ktorí sa podieľali na tomto turnaji. Fedorov podarilo vziať 20. miesto.

O rok neskôr sa podieľal na kulturistiku otvorenej kategórii na Grand Prix Rakúska. Na ruskom turnaji som bol schopný vziať na 10. mieste. V roku 2006, Alexander dostal vážne zranenie. Roztrhol šľachy svaly hrudníka. Potom, čo pretekár mal operáciu, sa rozhodol oznámiť ukončenie svojej športovej kariéry. Alexander Fedorov v tej dobe bolo 28 rokov.

Automobilový Obnova

V Fedorov som bol z tohto skvelého športu po dobu ôsmich rokov. To ho jedol zvnútra. V celej tejto doby pôsobil v oblasti vzdelávania, a v roku 2014 oznámil, že sa vracia ku konkurenčným kulturistike. Alexander Fedorov v rovnakom roku 2014 sa zúčastnilo súťaže, ktorá sa konala v jeho rodnom meste. V Petrohrade, športovec sa na ôsmom mieste. V priebehu roka 2015 kulturista sa zúčastnil piatich hlavných súťaží v otvorenej kategórii. Po prvé, Alexander išiel do súťaže Spojených štátov, kde sa podieľal na turnaji v Orlande a New Yorku. V Big Apple Fedorov vzal siedme miesto, a na Floride - na treťom mieste cenu.

Potom, čo sa obe etapy ruskej americký kulturista sa vrátil do Európy, kde sa zúčastnil súťaží, ktoré sa uskutočnili v Madride a Prahe. Ani v Španielsku, ani v Českej republike sa dostať do prvej desiatky Fedorov nemohol - 12 a 14, resp. Na konci roka bol športovec pozvaný na ďalší turnaj - v Lahti. Vo fínskom mestečku Alexandra I. bol opäť mimo prvú desiatku, skončil na 11. mieste. V roku 2016 on znovu odišiel do Spojených štátov. V tomto okamihu, Grand Prix sa konala v Marylande pod názvom Baltimore. Alexander Fedorov vzal 9. miesto v súťaži.

Tréning

V rámci prípravy na turnaj Fedorov zriedka mení zloženie tréningu. Jediná vec, ktorá sama dodáva zmeniť toto tempo. Ten zvyšuje. Vzhľadom k tomu, že sa športovec venuje viac času cvičenia, začne sa uvoľniť menej. Dokonca dva tréningy denne, konzumovať takmer všetok svoj voľný čas. Medzi nimi Alexander by mala mať čas si trochu oddýchnuť, venovať pozornosť jeho manželky Natalia a robiť niekoľko vecí okolo domu, napríklad vyniesť odpadky, alebo ísť do obchodu.

Pri príprave športovcov vykonáva stolného lisu, pretože hlavy a drepy. Doma jeho žena sa pripravuje na jej manžel tú správnu hudbu, ktorá sa spustí ľubovoľný program. Po tom Fedorov sa vracia do miestnosti, kde sa opäť čaká drepy na ramenách, hrudníku a lavice.

Výkon

Správna výživa je základom pre rast svalovej hmoty, prinajmenšom, ako je obyčajne veril. V rozhovoroch Fedorov Často sa hovorí, že sa snaží jesť všetko, okrem tučných jedál. Plány potravinovej triky robí nie. Športovec sa len snaží mať čo najviac.

Alexander rád jesť to, čo jeho žena varí. Sám kulturista nemožno volať seba dobrý kuchár. V rozhovore, Fedorov menoval varný proces je jedným z najmenej obľúbených vecí v jeho živote.

Príprava pre súťaže

Príprava účasti na turnaji je nielen tréning svalov a správnej výživy. To zohráva dôležitú úlohu emočný stav športovca. V rámci prípravy na turnaj Fedorov často sužovaný nespavosti. Zvlášť sa zdalo, že prvé vystúpenie od návratu k športu.

Príprava na turnaj, ktorý vyhlásila kandidatúru Alexander po obnovení kariéry staviteľ, bola všeobecne jedným z najťažších v profesionálnej kariére ruského športovca. Musel začať takmer od nuly. Výborným pomocníkom pri tréningu za predpokladu, svalovej pamäte, ale osem rokov prerušenie ovplyvnené veľmi veľa. Už v čase turnaja Fedorov začala uvedomovať, že jeho svaly boli veľmi ťažké. Po súťaži, Alexander takmer pol mesiaca nie je zapojený do športu, a len pokúsil sa trochu uvoľniť a obnoviť telo po vyčerpávajúcom tréningu v rámci prípravy na pochod.

Hlavná vec v živote Alexander Fedorov

Alexander je veľmi jasný rozdiel medzi športom a osobnom živote. Verí, že hlavná vec v kulturistike alebo akékoľvek iné formy športu - to je cieľ. Ak sa človek nemá cieľ, dobré výsledky nemožno očakávať od neho.

, aby sa stal kulturista, musíte byť nadaný od prírody. Fedorov sa domnieva, že športovec musí dodržiavať miery a vždy sa snažíme, aby im v perfektnom stave alebo blízko k tomu. kulturista tiež povedal, že by sme sa mali zamerať nielen na jednej skupine svalu, a je potrebné ich všetky rozvíjať v pomere. Avšak, tam sú časy, keď niektoré svaly nie sú toľko prístupný tréning ako ostatní. Ak budeme hovoriť o Alexandrovi, že má veľmi dobré vlakové stehno, takže nemá harfa na ne osobitnú pozornosť. Zároveň kulturista veľa zameriava na svaly hrudníka. U ľudí Fedorov oceňujú otvorenosť, pretože on je tak a rád komunikovať na rovnakej úrovni s ostatnými. Alexander sa snaží urobiť všetko pre to, aby mohla byť vnímaná ako prostého človeka, a že ho nikto závidieť.

teraz

Fedorov je motorista. Je záujem o "Formula 1". V športovca je aj vozidlo - "BMW". A v závode, bol chorý pre tento tím.

Športovec raz za život fajčenie cigariet. To sa stalo pred začiatkom turnaja. Alexander nemohol byť, pretože tam nebolo možné pred pretekmi. Avšak, po prípade Fedorov nikdy museli cigariet.

Obľúbený film športovcov - "Gladiator". Alexander radšej ísť do kina čítanie kníh. kulturista sám vysvetľuje jeho nechuť ku knihám, aby ako dieťa čítal veľa kníh.