Tenista Alisa Kleybanova: Víťazom nemožné

Alisa Kleybanova - tenis, v ktorom dvetisíca je považovaný za jeden z najsľubnejších mladých športovcov. Avšak musela znášať vážne záchvat s hrozné choroby, potom púhy návrat k súdu bol veľký výkon pre Alicu.

Spustenie

Alisa Kleybanova sa narodil v Moskve v roku 1989. Jej matka pracovala ako biológ, a jeho otec pracoval v Míša, ale potom sa rozhodol robiť svoje vlastné veci a čoskoro viedol svoju chemickú spoločnosť. Rodičia sa snažili, aby si vzal dcéru k prípadu a okamžite zaznamenal ju do niekoľkých sekcií, ktoré zahŕňali gymnastiku, plávanie, tanec.

O tenis Alisa Kleybanova naučil vo veku štyroch rokov, to všetko začalo s obvyklými hier s mamou. Avšak, Natalia Levin, mamička dievčatá sa ukázalo byť veľmi sústredený a sebavedomý žena. Ona sama naučila mnoho tréning vedenia tenisový tréner a založili vlastné Alice.

to šlo hladko, a po deviatich rokoch cvičenie doma s matkou Kleybanova bol vynikajúci mladý športovec, ktorý je schopný poraziť svojich pokročilejšie rovesníkmi.

Začiatok profesionálnej kariéry

Vo veku štrnástich, povedala zbohom detstva a ranej kariéry ako profesionálny tenista. Junior obdobie bolo celkom dobre pre Alicu, že bol tretí hráč sveta žien, úspešne hral vo štvorhre na turnaji mládeže grandslamových. Jeho prvý turnaj Alisa Kleybanova vyhral v roku 2003, prichádza ku konečnému ITF súťaže v Číne s celkovou dotáciou 15 tisíc dolárov. Každoročne sa získava na sile a úspešne sa snaží svoju ruku na hlavný turnaj série ITF pravidelné zbieranie víťazstvo v dvadsiatich piatich thousander. Už niekoľko rokov vyhrala takmer desať titulov a vyhral dostatočný hodnotenie účasti na veľkých turnajoch WTA.

V tej dobe úplne nadobudol tvar a štýl hrajú sľubný tenista z Moskvy. Má silný slúžiť vážne komplikuje prijímanie lopty pre súpera. Okrem toho mala veľkú bekhend, backhand, ktorý jej pomohol počas dlhých taktických lotérie.

V tvar píku

Do roku 2008, Alisa Kleybanova rozbije na stovky najsilnejších tenistov a trvalo zapojený do turnaja WTA. To sa strieda s úspešnými výkony vo dvojhre i štvorhre, a spolupracovníka Alice bol slávny Jelena Jankovic, je považovaný za jeden z najsilnejších športovcov dvoch tisícin.

V roku 2008 sa moskovský začína objavovať na grandslamové turnaje. Najväčší úspech ona dosiahla na svojom obľúbenom trávnik. Na turnaji vo Wimbledone debutantom devätnástich zlomil sitom kvalifikácia a podarilo sa mu dostať sa na štvrté kolo súťaže.

boli schopní vstúpiť do hlavnej fázy súťaže, Alice a US Open v tom istom roku, kedy sa však letel na stupni druhom kole. Najúspešnejším z hľadiska športu pre Kleybanova začala v roku 2010. Trvá dva tituly WTA, rovnako ako hrať vo finále prestížneho turnaja majstrov. Okrem toho sú všetky skutky boli spáchané na tvrdý, čo nebolo považované za obľúbenú Alice povlak. Začiatkom tohto roka, keď vyhral turnaj v Qual Lumpur porazil legendárny Jelena Dementievová a v septembri na oslavu víťazstva nad Klara Zakopalova v Soule.

Medzi týmito dvoma víťazstvami z Moskvy stratila vo finále turnaja WTA Anna Ivanovič, ktorý v tej dobe bol považovaný za jeden z najsilnejších tenistov planéty.

Alice Kleybanova: ochorenie

Hlavnou úlohou v Alice živote nebola iná športová udalosť, hrozná choroba. Už niekoľko rokov trpela stálych ochorenia, ale skvelá forma skrytých chýb v zdravotníctve. Až po dlhšom zlý zdravotný stav, že nadišiel plné diagnostiky kurz, po ktorom ona znášala hroznú diagnózu - Hodgkinov lymfóm, forma rakoviny postihujúci lymfatických uzlín športovcov.

V júli 2011 Alisa Kleybanova oznámil svetu, že je vážne chorá a je nútený prerušiť svoju kariéru, aby si zachránil život.

Choroba ohrozuje nielen zdravie, ale aj životy talentovaných športovcov a slnečné dievčatá. Alice vzal liečebnú kúru v Taliansku. Skľúčený, daždivé počasie na jeseň v Moskve nie je najlepší spôsob, ako mať vplyv na stav tenisu. V dôsledku odvážne športovcov drvivo zvíťazil nad chorobou a začal trénovať ihneď po ošetrení.

Späť

V roku 2012, Alisa Kleybanova vrátená súdu po ukončení liečby pre toto strašné choroby. Podľa nej je najdôležitejšia zo svojho úspechu bola skutočnosť, že ona bola schopná sa vrátiť k aktívnej kariéry. Začala s malým turnajoch ITF, ktorý bol schopný prijať ďalší titul.

Neskôr, ona pokračovala v jej pohyb na väčších súťažiach. Alice urobila druhé kolo výstupu na US Open sa dostal do štvrťfinále Kremlin Cup, a potom sa zúčastnil finále na Pohár konfederácií.

Na nejakú dobu, odvážna dievčina prerušila kariéru kvôli nahromadené zranenia, ale aj naďalej konkurovať dnes mať vyhral niekoľko ITF turnaja série.