Kde je biatlon nádrž? Medzinárodná federácia Tank biatlonu

Pre vyznávačov zimných športov sú oboznámení s lyžiarskym biatlonu, v ktorom športovci súťažiť v rýchlosti streľby. Tento typ súťaže je považovaný za "civilné". Na jeho základni bol vytvorený vojenskú verzií armády, ktorý je nazývaný "nádrž biatlon." Účastníci súťažiť v zručnostiach, ktoré riadiť tank a strieľať priamo z primárnych a sekundárnych zbraní.

Rusko bolo prvou krajinou hostiť takýchto športových podujatí. Informácie o tom, ako a kde nádrž biatlon, je uvedený v tomto článku.

Úvod

Tank biatlonu je nový a rýchlo sa rozvíjajúce nádherným výhľadom na súťaže. Podľa niektorých zdrojov Ministerstva obrany Ruskej federácie, ktorý sa začal na obnovenie súťaže medzi posádkami tanku, ktorého história je zakorenená vo vzdialených 60. rokoch sa stal minister obrany Sergej Šojgu.

Počiatky

Napriek tomu, že rok oficiálneho uznania ako samostatná nádrž biatlone športu objavia 2013th Tieto súťaže majú dlhú históriu. Podľa odborníkov, sú vykonávané už v roku 1963. Miesto pre posádky súťaže bolo Západné Nemecko. Medzi účastníkmi nádrž biatlon bol hraný cenu - malý model britského tanku "Centurion". Pre figúrka vyrobené zo striebra, súťažili najlepší tankové čaty v krajinách NATO a USA. Bitka "Centurion" na rozdiel od amerického "Abrams" a západonemeckej "Leopard". Akcia sa koná každoročne pred koncom studenej vojny. Hlavnou úlohou nádrže biatlone bolo nadviazanie spolupráce medzi západoeurópskymi armád a demonštrovať silu NATO. Po zmene v roku 1991, že zahraničná politika situácia taká nádrž turnaja bezpredmetné.

Na turnajov nádrže v ZSSR

Armádne biatlon súťaže sa konali v 70. rokoch v Sovietskom zväze. Súťaž nemá štatút medzinárodnej. Dejiskom turnaja sa stal jedným z polygónov Krasnodar. Už v tej dobe, "biatlon" vojenskej volal natáčanie "Tank riaditeľky." Rádiom riadené modely tankov sa zúčastnilo akcie.

Na oživenie nádrže tímy

Pred súťažou storočia XXI sa konala výhradne medzi rádiom riadených modelov. Tank biatlon v podobe, v ktorej je predložená dnes, sa prvýkrát objavil v roku 2013 v Rusku.

Autorom nápadu - Sergej Šojgu. Podľa ministra, turnaja úlohou je vypracovanie nových vyučovacích metód a posilnenie Tankery upozornenia posádky. Okrem toho, s cieľom oživiť rozvoj biatlone je Adversarial tradície ruských ozbrojených síl. V roku 2014, Medzinárodná federácia biatlone tanku bol tvorený.

Pokiaľ ide o pravidlá hospodárskej súťaže

V roku 2014 boli predpísané organizátori týchto pravidiel biatlonu nádrže:

sa vyskytuje

• Udalosť medzi stavmi jednotlivých príkazov.
  • Je žiaduce používať čiat na domácu výrobu spotrebiče. Skúsenosti však ukázali, že účastníci používajú prevažne ruských tankov. Výnimkou sú India a Čína.
  • V rámci posádok nádrže musia byť ženy. Táto požiadavka je vzhľadom na to, že v ruskej legislatíve ženy zakázanej vojenskej výťah hmotnosť prevyšujúcu 15 kg, pričom hmotnosť munícia nádrže dosahuje 50 kg.

Na fáze

Niektorí fanúšikovia majú záujem s vojenským materiálom, kde je nádrž biatlon a aké sú jeho vlastnosti? Podľa pravidiel schválených v roku 2014, na turnaj zahŕňa nasledujúce kroky:

• Počiatočná prehliadka, alebo individuálne preteky. Tank biatlon začína s odstupom 7 kilometrov trati s prekážkami. Každé vozidlo musí predložiť zameraný odpálenie hlavná zbraň a reaktívne granát na cieľ v nádrži. Potom použite príkaz zbraň zničená cieľovú vrtuľník. Pri každom chýbať tím umiestnil trestný bod.
  • Druhý stupeň obsahuje šprint a výkon. Sprint beží na 3 km trati sa. Na konci posádok vzdialenosť tanku zničiť tri ciele. Každý cieľ je umiestnený v určitej vzdialenosti. V prípade minutie tím dostane trestné body. Za prenasledovania, v súlade s pravidlami stanovenými na 12 kilometrov trasy. Použitím hlavného Pištole a pušky posádku musí zničiť dva ciele sú tanky a RPG. Každý lístok so sebou nesie trestný bod.
  • Tretie kolo je reprezentovaný športové začiatku. Podieľa sa na nej už nie sú vojenské zariadenia a posádky. Ak chcete spustiť príkazy sú poskytované s prekážkami a výkonnými silových cvičení.

Po vyššie uvedené kroky Komisia počíta body, ktoré sú stanovené pomocou štyroch najsilnejších tímov. Tieto vozidlá a nachádza sa vo štvrtom kole, ktorý obsahuje relé. Z každej z krajín vykazovali tank a tri posádky, ktorí majú právo, pokiaľ je to nutné, vymeňte navzájom. Relé je plniť Štítky delostrelectvo a guľometnú paľbu. Okrem toho tím sa musí pohybovať na danej trase a prekonávať rôzne prekážky. Podľa odborníkov, štvrtý stupeň je považovaný za veľmi dôležitý test pre posádku a vojenskej techniky, ako je stanovené pre každú nádrž triple vzdialenosti.

Kde je biatlon nádrž?

Tieto turnaje sú nové športové súťaže. U domácich súťažiach každá vojenská jednotka stavia svoje najlepšie vojakov. Avšak, takéto akcie v publiku nespôsobujú veľký záujem. Súdiac podľa početných názorov, rezonančné udalosť sa stala medzinárodné turnaje. Vzhľadom k tomu, že tieto udalosti sú verejné, informácie o čase a mieste, kde je biatlon nádrž môže dostať ktokoľvek. Turnaj sa koná každý rok v prvej polovici augusta v okrajovej Alabino rozsahu.

Získanie udalosti

V auguste 2013 prvé medzinárodné nádrž biatlone v Alabino. Akcie sa zúčastnilo Rusko, Arménska, Bieloruska a Kazachstanu.

Oficiálne pozvánka bola odoslaná do ozbrojených síl Spojených štátov amerických a ďalších krajinách. Na konci víťazov tankových biatlone bol menovaný v Alabino. Prvé miesto obsadil ruský posádky. Každý člen tímu bol udelený auto VAZ-21214 "harmónia". Druhé miesto obsadil tím z Kazachstanu. Účastníci tiež dostal automobilov "Lada". Bieloruský tím ako odmeny dostali do štvorkoliek. Navyše každý účastník nádrž biatlon bol ocenený medailou "pre posilnenie vojenskej spolupráce".

World Cup

V roku 2014 Rusko aj naďalej nádrž turnaja a posielať pozvánky do 41 krajín. Zo všetkých tých pozvaní na akciu sa dohodli, že prijmú posádky 11 štátov sa zúčastnili: Čína, Kazachstan, Arménsko, Bielorusko, India, Kirgizsko, Srbsko, Mongolsko, Venezuela, Angolu a Kyuveyta. Turnaj sa účastníci dostali ruský zariadenia - tankov T-72B. Čínsky tím použil svoju vojenskú techniku ​​- typ 96A. Dejiskom turnaja bola cesta tank biatlon v Alabino. Pre tímy boli poskytnuté:

• Implementácia individuálne súťaže v ranej fáze.
  • Prekonanie suchozemských a vodných prekážok.
  • porážka z hlavných a pomocných cieľov tromi ramenami, ktoré sa nachádzajú vo vzdialenosti 900-2220 m. Pri streľbe tankových posádok príslušnej munície použitá. Zničenie konvenčných účely vykonávané pracovníkmi a riadené strely, rovnako ako guľky z ťažký guľomet "Kord".

Pokiaľ ide o prípravu tímov a vojenského materiálu

Vzhľadom k tomu, turnaj bol plánovaný ako demonštrácia presnú streľbu a prekonať vzdialenosť, členovia posádky boli povinní prijať normy pre telesnú výchovu. Navyše každý účastník testovať vedomosti o histórii a taktické a technické vlastnosti bojových vozidiel. Pracovníci JSC "Spetsremont" a pre výskum a produkcia Corporation "Uralvagonzavodem" pracovali na modernizácii T-72 v nádrži. Do začiatku turnaja sme boli povýšené na úrovni T-72B3 cez sto vojenských vozidiel.

Na ďalšej súťaže

Ako bolo plánované, že súťaž obrnené vozidlá vykonaná v roku 2015, 2016 a 2017, resp. V roku 2015 v Alabino priniesol dohromady najlepšie tankové posádky z 13 krajín: Rusko, Čína, Kazachstan, Srbsko, India, Kirgizska, Tadžikistanu, Arménska, Mongolsko, Venezuela, Kuvajt, Angole a Nikarague. V roku 2016 sa k nim pripojilo ďalších štyroch štátoch. Turnaj sa zúčastnilo tankových posádok z Iránu, Azerbajdžanu, Bieloruska a Zimbabwe. V roku 2017, 18 krajín reagovali na výzvu k Rusku. Pre pravidelných účastníkov pripojil turnaja cisterny z najlepších posádok bojových vozidiel z Laosu, Uganda. Vo všetkých kolách prvej pomliaždený ruských tankerov. V tomto roku, druhé miesto získal tím z Kazachstanu. Bronz išiel do čínskych predstaviteľov. Pri uzatvorení nádrže turnaja sa zúčastnilo vojenských pridelencov a pozorovateľov z veľvyslanectva.